Wolontariusze z „Energetyka” już w akcji…

  W sobotę 28 września nasi wolontariusze, razem z panią Ewą Hoppe-Rychłowską reprezentowali szkołę podczas
IX Wałbrzyskiego Pikniku Organizacji Pozarządowych, który odbył się na terenie Zespołu Szkół Społecznych w Wałbrzychu.     W programie przewidziano prezentację różnych grup wolontariackich, działających na terenie miasta. Mogliśmy pochwalić się różnorodnymi akcjami, w które zaangażowali się nasi uczniowie z wolontariatu szkolnego, pod opieką pani Anny Majorkiewicz. Podczas imprezy Natalia, Agata i Damian wspomogli działania tzw. „małej” Żywej Biblioteki. Był też czas na relaks i konkurs zorganizowany przez PTTK oraz warsztaty modelarskie. Wszystkim uczestnikom pikniku dopisywał humor, a wspólne biesiadowanie przy stole zachęcało do rozmów i poznawania nowych ludzi.

  Już niebawem, bo w dniach 24-25 października, w naszej szkole odbędzie się ŻYWA BIBLIOTEKA, na którą serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy uczniów z klas pierwszych i drugich do zaangażowania się w wolontariat. Czeka Was wiele ciekawych akcji i działań. Macie również okazję poznania wspaniałych ludzi. ZAPRASZAMY (informacje u pani Anny Majorkiewicz – sala B 26 i w bibliotece szkolnej).

    

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content