KONKURS RECYTATORSKI na Dzień Papieski w „ENERGETYKU”

16 października , dokładnie w rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, w naszej szkole odbył się Konkurs recytatorski z twórczości naszego św. Papieża – Jana Pawła II. Z naszego zaproszenia skorzystali uczniowie wałbrzyskich szkół: 1 Gimnazjum, 4 Gimnazjum oraz 3 LO i naszej szkoły. Jury w składzie: p.Danuta Gołdon – Legler, p. E.Hoppe – Rychłowska i ks.Proboszcz Wiesław Rusin, po obejrzeniu wszystkich prezentacji przyznało nagrody w dwóch kategoriach: gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna. Pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum Nr 1 i 3 LO. Nasza uczennica Sandra Wasilewska z kl.2TR zajęła 2 miejsce. Sponsorem nagród byli: ks.Proboszcz W.Rusin, ZSP „Energetyk” i Księgarnia Matras.
Na zakończenie Konkursu ogromną niespodziankę sprawiła wszystkim uczestnikom i widzom p.Danuta Gołdon-Legler (Dyrektor Teatru Wiliam-Es), która zaśpiewała piosenki ze swojego repertuaru. Całość uwieńczyła wspólnie odśpiewana „Barka”. Organizatorkami Konkursu były panie: A.Apriasz-Tomera i E.Hoppe-Rychłowska.

Uczestnicy Konkursu i opiekunowie oraz Jury

Uczestnicy Konkursu i opiekunowie oraz Jury

Jury Konkursu

Jury Konkursu

p.D.Gołdon -Legler

p.D.Gołdon -Legler

linia

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content