Kategoria: Samorząd szkolny

Uczniowie z „Energetyka” na spotkaniu Rady Dzieci i Młodzieży!

W piątek (04.11.22r.) Maria, Martyna i Wojtek, jako przedstawiciele naszej szkoły, wzięli udział w dolnośląskich wojewódzkich konsultacjach Rady Dzieci i Młodzieży. Spotkanie odbyło się we Wrocławiu. Wśród zaproszonych gości był Dolnośląski Kurator Oświaty – pan Roman Kowalczyk, który z zainteresowaniem przysłuchiwał się dyskusji młodych ludzi lub odpowiadał na ich pytania. Poruszano tematy związane z „Polską szkołą XXI wieku”. Podczas spotkania rozmawiano o różnych problemach w szkole, takich jak.: hejt, przemoc, relacje międzyludzkie, sport, zdrowie psychiczne uczniów.
Z dumą muszę przyznać, że nasi uczniowie chętnie zabierali głos w dyskusji. Poruszali bardzo ważne kwestie, które dotyczą młodych ludzi. TO BYŁ NASZ GŁOS W WOJEWÓDZTWIE!

KREDKOBRANIE – podsumowanie akcji

Wolontariat oraz Samorząd Szkolny serdecznie dziękuje wszystkim za wsparcie naszej akcji i okazanie WIELKIEGO SERCA! Otrzymaliśmy artykuły papiernicze od indywidualnych darczyńców, w tym: uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zbiorczo-od klas. Do naszej akcji dołączyła mama ucznia, która zebrała dary w swojej firmie „nVent” Dzierżoniów, za co serdecznie dziękujemy!
Mimo zakończenia „Kredkobrania”, nadal otrzymujemy artykuły szkolne. Przekażemy je potrzebującym uczniom z Ukrainy, uczącym się w wałbrzyskich szkołach.
Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content