WIGILIA MŁODZIEŻOWEGO WOLONTARIATU 2015

wolontariuszeWIGILIA MŁODZIEŻOWEGO WOLONTARIATU 2015
 
Zespół Szkół Integracyjnych w Wałbrzychu po raz kolejny gościł u siebie Szkolne Kluby Ośmiu na uroczystej wigilii dla wolontariuszy. Nie zabrakło tam również naszego Klubu!
 
Spotkanie rozpoczęli uczniowie ZSI pięknym wykonaniem kolęd bożonarodzeniowych. Podczas uroczystości nastąpiło również przekazanie żywności zgromadzonej przez wałbrzyskie szkoły na rzecz Domu Samotnej Matki oraz środków pieniężnych na zakup odzieży i obuwia zimowego dla czworga małych dzieci (inicjatywa Wałbrzyskiego Hospicjum).
 
 
Nasza szkoła dodatkowo przekazała odzież dla jednej z wymienionych placówek. Pani Iwona Rychlik z UM w Wałbrzychu, która koordynuje działania Klubów Ośmiu, podziękowała młodym wolontariuszom oraz ich opiekunom za szerzenie idei pomocy potrzebującym oraz wspieranie ich nie tylko od święta, ale i przez cały rok.
 
Z całego serca dziękujemy za pomoc i okazane serce wszystkim uczniom "Energetyka", dzięki którym mogliśmy dziś przekazać żywność oraz pieniądze na rzecz potrzebujących! Dziękujemy również mamom członkiń naszego Klubu Ośmiu, które w natłoku codziennych spraw znalazły czas na to, aby upiec pyszne ciasta na dzisiejszą wigilię dla wolontariuszy.
 
Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content