Gdzieś czeka KTOŚ… – „Energetyk” ruszył z “Marzycielską Pocztą”

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

W dniach 10-11 kwietnia b.r. grupa uczniów z klas 1TA, 1Tib, 1TR oraz 2TC wzięła udział w ogólnopolskiej akcji “Marzycielska Poczta”, zorganizowanej przez Szkolny Klub Wolontariatu w naszej szkole, pod opieką p. Anny Majorkiewicz. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był Łukasz Czernik z kl.1Tib. W ramach akcji młodzież napisała listy oraz stworzyła piękne kartki świąteczne i laurki dla czworga chorych dzieci. Poprzez swoje zaangażowanie, uczniowie naszej szkoły nie tylko okazali wrażliwość na cierpienie drugiego człowieka, ale również podarowali cząstkę siebie. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom akcji! Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ideą „Marzycielskiej Poczty” oraz włączania się w działanie, które tak naprawdę trwa przez cały rok.

      
      

 

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content