Badamy kondycję

Dzięki skorzystaniu z propozycji współpracy z klubem CityFit od ubiegłego tygodnia uczniowie naszej szkoły mogą dokonać bezpłatnych pomiarów tzw IQ fizycznego. Jako pierwszej szkole w mieście udział w pomiarach zaproponował nam nasz absolwent, a obecnie gym assistant Mariusz Żołna.

Badanie odbywa się na urządzeniu FITQUEST.  Jest krótkie – trwa zaledwie 4 minuty, ale daje sporo informacji zwrotnych. Składa się z 4 pomiarów (równowagi, pompek, siły eksplozywnej czyli wyskoku, biegu i odzyskiwania tętna). Udział w badaniu jest dobrowolny i odbywa się w ramach lekcji wychowania fizycznego. Po zakończeniu testów otrzymamy zestawienie wyników młodzieży naszej szkoły z podziałem na płeć i wiek. Dzięki tym informacjom będziecie wiedzieli na jakim poziomie jest Wasza sprawność. Zapraszamy do zabawy i mamy nadzieję, że wypadniecie najlepiej w mieście.

Więcej informacji oraz zdjęcia znajdziecie tutaj

fot. walbrzych24.com

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content