„Energetyk” otrzymał Certyfikat Dolnośląskiej Szkoły z Życiem

Dnia 30 stycznia b.r. we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala podsumowująca działania szkół w województwie dolnośląskim w ramach projektu DOLNOŚLĄSKA #KOMÓRKOMANIA, w który, w październiku ubiegłego roku, włączyła się również nasza szkoła.

Podczas gali, zaangażowane w akcję 53 dolnośląskie szkoły otrzymały Certyfikaty „Dolnośląskiej Szkoły z Życiem” za organizację na rzecz Fundacji DKMS akcji #KOMÓRKOMANIA, mającej na celu aktywne budowanie świadomości młodzieży w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększenie bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

Certyfikaty wręczał przedstawicielom szkół Dolnośląski Kurator Oświaty, pan Roman Kowalczyk, oraz przedstawiciel Fundacji DKMS – koordynator projektu, pani Agnieszka Wróblewska.

Dzięki wspólnej pracy Wolontariuszy i koordynatorów projektu, przy przychylności Dyrekcji zaangażowanych w akcję szkół, udało się zarejestrować 1364 potencjalnych Dawców.
Warto wspomnieć, że była to pierwsza edycja projektu na Dolnym Śląsku, a pan Roman Kowalczyk zaprosił wszystkich do udziału w kolejnych edycjach.

W tym miejscu, serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w przeprowadzenie akcji na terenie naszej szkoły oraz tym, którzy zarejestrowali się jako potencjalni Dawcy.

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content