Trójki siatkarskie

W Dniu Otwartym w naszej szkole odbyły się zawody Trójek Siatkarskich dziewcząt i chłopców. Turniej siatkarski cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno uczestników (14 drużyn w tym 8 męskich oraz 6 żeńskich), jak również odwiedzających nas gimnazjalistów, którzy byli pod wrażeniem organizacji i poziomu rozgrywek. Gościnnie na turnieju wystąpiły zawodniczki Rzemieślniczej Szkoły Zawodowej, które zrobiły miłą niespodziankę i zajęły 3 miejsce (Nowicka, Zygmunciak, Nowak, rez.Gawrońska), drugie miejsce zajęły dziewczyny z Energetyka Bojszczak, Przybyła, Chmara, a bezkonkurencyjna okazała się „trójka” Dzienisowicz, Winiarska Smusz.
Rozgrywkom chłopców towarzyszyły jeszcze większe emocje, a wyniki po rozegraniu meczów finałowych wyglądały następująco. 3 miejsce zajęła trójka (Bernaś, Łazanowski, Janiszewski), drugie miejsce zajęli zdecydowani faworyci turnieju (Lejk, Gulka, Misiak), a najlepszą ekipą trójek siatkarskich zostali Urbański, Staśto, Piotrowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów, tym bardziej, że już za miesiąc reprezentacje naszej szkoły wystąpią w Licealiadzie właśnie w Trójkach Siatkarskich.
Organizatorzy J.Ignasiak, W. Wierzbicki
Tekst W.Wierzbicki

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content