Świąteczne akcje już za nami

   29 listopada odbył się kiermasz ciast, podczas którego zebrano pieniądze na paczki świąteczne dla osób potrzebujących oraz na schronisko dla zwierząt.
   W dniu świętego Mikołaja, tj. 6 grudnia, w naszej szkole tradycyjnie już odbył się również Mikołajkowy Kiermasz. Oprócz pysznych ciast i ciasteczek upieczonych przez naszych uczniów- wolontariuszy, można było wylosować maskotki oraz ciekawe gadżety, a także kupony na „nieprzygotowanie do lekcji” i „brak zadania”.
Wszystkim, którzy włączyli się w świąteczne akcje, zarówno uczniom, którzy piekli ciasta, jak i Wolontariuszom, którzy przygotowali i przeprowadzili kiermasze oraz tym, którzy zakupili losy i ciasta SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Z pozyskanej kwoty przygotowaliśmy 3 paczki dla mieszkańców Domu Seniora w Rusinowej oraz 7 paczek świątecznych dla osób ubogich. Część pieniędzy została przekazana na rzecz schroniska dla zwierząt.

     Dziękujemy również wszystkim osobom, które zapragnęły włączyć się w akcję wysyłania kartek z życzeniami do chorej Natalki. Rodzice dziewczynki chcieli przyśpieszyć jej Święta Bożego Narodzenia. Cała Polska przesyłała piękne, własnoręcznie robione kartki, a wśród nich były nasze – wykonane przez wolontariuszy oraz Asię i Michała Majorkiewicz. Jednak stan małej Natalki był bardzo poważny. Odeszła kilka dni temu, ale pozostanie w naszych sercach.

Samorząd Szkolny oraz Szkolny Wolontariat

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content