ZAPROSZENIE od Fundacji DKMS NA OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE ONLINE w dniu 19.03 (ten piątek) godz. 12.10.

Drodzy uczniowie klas 2, 3 i 4,

za zgodą Dyrekcji ZSP ‘Energetyk’, zapraszam Was, w imieniu Fundacji DKMS, do udziału w odbywającym się w ten piątek, tj. 19.03 o godz. 12:10, ogólnopolskim spotkaniu online pt. „Lekcja z życiem – co warto wiedzieć o dawstwie szpiku”. Spotkanie online poprowadzą przedstawiciele Fundacji, z którą nasza szkoła współpracuje od 3 lat.

W latach ubiegłych ‘Energetyk’ dwukrotnie brał udział w ogólnopolskiej akcji Dolnośląska #Komórkomania, promującej dawstwo szpiku i komórek macierzystych. W wyniku tych akcji w szkole odbyły się prelekcje dotyczące idei dawstwa szpiku oraz udało się zarejestrować 70 osób (uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły) jako potencjalnych dawców szpiku. W tym roku, z powodu pandemii, tradycyjna forma akcji nie jest możliwa, dlatego też spotkanie promujące, w ramach projektu #Komórkomania, odbędzie się właśnie w formie online.

SERDECZNIE ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO UCZESTNICTWA W PIĄTKOWYM SPOTKANIU O GODZ. 12.10.  KAŻDY CHĘTNY UCZEŃ (zapraszamy również RODZICÓW i NAUCZYCIELI) CHCĄCY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU, MUSI SIĘ ZAREJESTROWAĆ.

Link do zapisów:

19 marzec – https://tiny.pl/rpq7s

Po rejestracji, otrzymacie Państwo drogą mailową link do spotkania.

Uwaga: Uczniowie chętni do udziału w spotkaniu proszeni są o zgłoszenie tego faktu swoim wychowawcom, aby wychowawca mógł nanieść delegację za tę godzinę lekcyjną. Spotkanie zaplanowane jest do godz. 12:55. Jeśli na daną lekcję o ww. godzinie nauczyciel zaplanował formę sprawdzenia wiedzy, uczeń ma obowiązek uczestnictwa w lekcji z tego przedmiotu.

Jednocześnie, w imieniu Fundacji, zachęcam osoby zainteresowane do obserwowania nowopowstałego profilu projektu Fundacji DKMS na Instagramie: komorkomania_dkms   www.instagram.com/komorkomania_dkms

którego celem jest towarzyszenie młodzieży w ich codzienności i zainspirowanie ich do działania na rzecz potrzebujących pacjentów.

Zapraszam i pozdrawiam,

Anna Majorkiewicz – opiekun Szkolnego Wolontariatu

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content