Instrukcja wypełniania deklaracji 2020/2021

UWAGA MATURZYŚCI!

NOWE INFORMACJE!

 

Od 1 stycznia obowiązują NOWE DRUKI DEKLARACJI.

WARIANT A deklaracja ostateczna dla uczniów klas czwartych (o ile zachodzi konieczność jej złożenia) oraz deklaracja dla absolwentów, którzy nie złożyli deklaracji wcześniej.

 

Ze względu na zmianę zasad organizacji egzaminu maturalnego w 2021 r. wszystkie zadeklarowane przez zdających egzaminy w części ustnej są anulowane z mocy prawa. 

Jeśli zmiana w deklaracji ostatecznej dotyczy wyłącznie egzaminów ustnych – nie trzeba jej składać. Jeśli natomiast chcecie zmienić zadeklarowane przedmioty lub zrezygnować z przedmiotów na poziomie rozszerzonym wówczas należy przesłać deklarację na druku WARIANT A do 7 lutego. 

 

tytuł maila oraz nazwa pliku pdf z deklaracją):

  • uczniowie klas 4: symbol klasy – NAZWISKO IMIĘ, np.: 4TA – KOWALSKI ADAM

  • absolwenci: absolwent rok– NAZWISKO IMIĘ, : absolwent 2018 – KOWALSKI ADAM

Po terminie złożenia deklaracji ostatecznej nie ma już możliwości dokonywania w deklaracji zmian dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów (z wyjątkiem laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych).

 

KOD SZKOŁY: 026501-7231P

Pobrane i prawidłowo opisane druki prosze przesłać na adres:

matura@energetyk.walbrzych.pl

 

Uwaga! Podczas wypełniania formularza deklaracji w pliku PDF nie jest stosowana żadna kontrola poprawności danych. Proszę bardzo dokładnie przeczytać instrukcję zawartą na deklaracji i starannie wypełnić wszystkie pola.

 

Absolwenci powinni zapoznać się z instrukcją opłat (ZOBACZ)!

 

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content